Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Kivanç Bekleme ve Misafir Koltukları

Kivanç Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 21
Kivanç Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Kivanç Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Özel hastane bekleme koltukları artık son derece şık ve rahat mobilyalardan oluşuyor. Aynı şekilde kurumsal firmaların lobileri ya da otel lobi misafir koltukları da kişilere kendi evlerinde hissettikleri konforu vermeyi amaçlıyor. Ofis mobilyaları üreticileri tasarımcıları son yıllarda konfor ve ergonomiyi ön planda tutan modeller üretiyorlar. Kişilerin uzun süreli oturumlarda rahat etmelerini sağlayan koltuklar aynı zamanda pek çok işlevsel özelliğe de sahip oluyorlar. Amortisörleri ile yükseklik ayarı yapılabilirken, istenişe kendi etrafında dönen mekanizmalar da kullanılabiliyor. Ahşap ayalı ve poliüretan sünger kaplı Kıvanç bekleme koltuğu da hem kalitesi, hem de uygun fiyatı ile son derece popüler ürünlerden biri. 2 yıl boyunca garantisi olan koltuk TSE onaylıdır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Kivanç Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik