Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Koki Bekleme ve Misafir Koltukları

Koki Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 20
Koki Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Koki Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Dış kaplamalarında desenli, iç yüzeyinde de düz kaşe kumaş kullanılan Koki Bekleme koltuğunun şık ve farklı tasarımı pek ok ofis bekleme salonu için dekoratif bir model olmasını sağlıyor. Ergonomik tasarımı ile aynı zamanda hijyen sağlayan özel kumaşlar kullanılması da koltuğun tercih edilme nedenlerinden biri. Kaşe kumaşlar kir ve leke tutmuyor ve aynı zamanda çok sayıda ren ve desen seçeneğine sahip. Poliüretan süngerlerin kullanıldığı koltuğun oturma bölümünde 32 dns yumuşak sünger kaplı. Metal üzerine krom kaplı ayakları olan koltuğun fiyatları da gayet uygundur. Esneme ve yırtılma yapmayan keçeli deri kaplama seçeneği de sunan koltuk TSE onaylı ve 2 yıl boyunca garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Koki Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik