Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Konak Bekleme ve Misafir Koltukları

Konak Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 19
Konak Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Konak Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Hemen her işyeri ve kurum için uygun olan bekleme koltuklarından biri de Konak misafir koltuklarıdır. Son derece zarif bir model olmasının dışında her ortama uygun şekilde kumaşlarla kaplanabilen model yer de tutmadığı için her alanda kullanılabilir. Krom ayaklara sahip koltukta kullanılan süngerler de poliüretan olduğundan oturma bölümünde çökme gibi bir sorunla karşılaşılmıyor. Kir ve leke barındırmayan özel kaşe kumaşlar da koltuğu daha işlevsel kılıyor. Kolay temizlenebilir ve silinebilir olan kumaşların dışında istenirse deri kaplamalardan da yararlanmak mümkün. Pek çok renk ve desen seçeneği olan Konak bekleme koltuk fiyatları da son derece uygundur. TSE onayı alan koltuğun garanti süresi 2 yıldır ve oturma bölümünde 32 dns yumuşak sünger kullanılmıştır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Konak Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik