Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Külah Bekleme ve Misafir Koltukları

Külah Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli KÜLAH
Külah Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Külah Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis ya da kurum dekorasyonunuzu yapmak için kendiniz uğraşmak istiyorsanız ve bu konuya ilişkin arama yapıyorsanız internet sitemizden faydalanabilirsiniz. Pek çok farklı kategori içinde ihtiyacınıza uygun koltuk seçimleri yapabilirsiniz. Bekleme koltukları fiyatları ya da misafir koltukları ile ilgili her konuda bilgi alabilir ve görsellere bakabilirsiniz. Kaşe kumaş kaplı modeller y ada keçeli deri ile kaplanmış özel koltuklar bulabilirsiniz. Ergonomik tasarımlarının yanı sıra modern çizgileri ile de göz zevkinize hitap edecek çok sayıda estetik bekleme koltuğu bulabilirsiniz. Külah bekleme koltuğu gibi farklı tasarımlara sahip, Poliüretan sünger kaplı koltuklarımızı uygun fiyat avantajları le satın alabilir ve bütçenizi de yormamış olursunuz. Koltuklarımız TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Külah Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik