Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Lara Bekleme ve Misafir Koltukları

Lara Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 18
Lara Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Lara Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Kırmızı kaşe kumaşı ile son derece göz kamaştırıcı duran Lara bekleme koltuğu fiyatı ile de müşterilerin yoğun ilgisini üzerine çekmeye devam etmektedir. Bekleme koltukları içinde rahatlığı ve ergonomik tasarımı ile popüler bir talep alan koltukta poliüretan süngerler kullanıldığı için son derece dayanıklıdır ve çökme gibi sıkıntılı durumlar yaşanmaz. Kaşe kumaşın renk ve desen alternatifleri ile tüm dekorasyonunuza uyum sağlayacak seçenekler edinebilirsiniz. Kumaşların silinebilir olması ile de hijyen konusunda rahat edersiniz. 32 dns yumuşaklıktaki süngerler koltuğun oturma bölgesinde misafirlerinizin rahat etmelerini sağlıyor. Krom ayakları olan koltukta keçeli deri kaplamalar sayesinde esneme ve yırtılma engelini de aşabilir ve tarzınızı konuşturabilirsiniz. 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Lara Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik