Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Lena Bekleme ve Misafir Koltukları

Lena Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 17
Lena Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Lena Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Tek bir parçadan oluşan oturma ve yaslanma yeri ile son derece estetik bir görünüme sahip olan Lena bekleme koltukları, krom ayaklarıyla da modern çizgilere sahip. Sade bir tasarımla şıklığı bir arada sunan modelin oturma bölümünde 32 dns yumuşak sünger kullanılırken, koltuğun tamamında poliüretan süngerler bulunuyor. Dayanıklılık ve esneklik konusunda başarılı bir tasarıma sahip olmasının yanında web sitemizde çok uygun fiyatlara almanız da büyük avantaj sahibi olmanız anlamına geliyor. İş güvenliği Kanunlarına uygun tesislerde üretilen ve aynı zamanda TSE standartlarına uygun imal edilen koltuğun garanti süresi de 2 yıldır. Kaşe ve keçeli deri kaplama seçenekleri vardır. Kaşe kumaşlar kir ve leke tutmazken, derilerde esneme ve yırtılmaz oluşmaz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Lena Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik