Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Life Web Bekleme ve Misafir Koltukları

Life Web Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli MRD001
Life Web Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Life Web Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Çok özel tasarımlara sahip bekleme koltukları arıyorsanız, yüzlerce çeşit bulabileceğiniz web sitemize girebilirsiniz. Modern tasarımların son derece şık şekilde müşterilere sunulduğu misafir koltukları hem çok kaliteli, hem de uygun fiyat avantajlarına sahiptir. Tasarımcıların titizlikle yaptığı çalışmalar sonucu, konfor ve ergonomiyi bir araya getirdikleri modellerden biri de Life Bekleme Koltuklarıdır. Değişik tasarımı ile dikkatleri çeken koltukta poliüretan süngerler kullanıldığından son derece dayanıklıdır. Keçeli deri kaplamaları ile muhteşem görünen koltukta yırtılma olmadığı gibi diğer derilerde görülen esnemeler de oluşmaz. TSE onaylı koltuğun oturma bölümü 32 dns süngerlidir ve kaşe kumaş kaplama seçenekleri de bulunmaktadır.  Silinebilir kumaşların renk ve desen seçenekleri mevcuttur. 2 yıl garantisi vardır.

 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Life Web Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik