Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Lima Bekleme ve Misafir Koltukları

Lima Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli LM01
Lima Bekleme ve Misafir Koltukları
2.000 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Lima Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Şık ve ergonomik bir misafir koltuğu arıyorsanız, uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ofis mobilyaları üreticileri tarafından, İş Güvenliği kanunlarına uygun şekilde üretilen koltuklarda poliüretan süngerler kullanıldığı gibi, krom ayakları ile de son derece şık bir görünüm kazandırılmıştır. Lima bekleme koltuğu kendi etrafında 360 derece dönebilen ve geniş oturma alanına sahip son derece şık bir tasarıma sahiptir. Modern işyerlerinin bekleme salonlarında ya da otel lobi salonlarında kullanılan modelin üzeri keçeli deri kaplama ya da tercihe göre özel kaşe kumaşlarla kaplanmaktadır. Kaşe kumaşların bir özelliği de kir ve leke tutmayışlarıdır. Hijyen açısından büyük kolaylık sağlayan koltuğun garanti süresi 2 yıldır. TSE standartlarına uygun şekilde imal edilmiştir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Lima Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
2.000 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik