Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Linea Bekleme ve Misafir Koltukları

Linea Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli L10
Linea Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Linea Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bekleme koltuk fiyatları ile ilgili bilgi almak ve aynı zamanda koltuk modellerini görmek istiyorsanız sitemizden yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller içinde bekleme koltuklarının uygun fiyatları da beğeninizi kazanacaktır. Estetik ve modern tasarımları ile birlikte aynı zamanda ergonomik oluşları misafirlerin oturdukları süre boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamamaları açısından da önemlidir. Lobi ve hastane bekleme salonları için kullanılabilir olan Linea bekleme koltukları aynı zamanda ofislerinde farklılık yaratmak isteyenler içinde gayet uygundur. Poliüretan süngerli olan koltuğun ayakları krom kaplamadır ve aynı zamanda koltuğun çevresini de saran krom tasarım sayesinde oldukça şık bir görünüme sahiptir. Kaşe kumaş seçenekleri ile istenilen renkte döşenen koltuklarda istenirse deri kaplama da tercih edilebilir. TSE onaylı olan koltuğun 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Linea Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik