Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Lion Bekleme ve Misafir Koltukları

Lion Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli LON001
Lion Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Lion Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Krom flanş ayaklı Lion bekleme koltuğu inanılmaz bir konfora sahiptir. Kalkmak istemeyeceğiniz kadar rahat bir koltuk satın almak için mutlaka sitemize girip koltuğu incelemelisiniz. Geniş oturma yeri yumuşacık 32 dns süngerlerle kaplı olduğundan kişilerin son derece rahat etmelerini sağlamaktadır. Koltuğun tamamında kullanılan poliüretan süngerler metal karkaslar içine yerleştirildiğinden çökme gibi deformasyonlar da oluşmamaktadır. Geniş ve yüksek yaslanma yeri olan koltukta kullanılan özel kaşe kumaşlar da dekorasyonunuza uygun renk ve desenlerde seçilebilir. Kumaşların yüzeyleri özel olduğundan kir ve leke tutmazlar. Daha şık bir görünüm elde etmek için keçeli deri kaplamaları da tercih edebilirsiniz. TSE onaylı olan ve ergonomik özelliğe sahip Lion bekleme koltuğunu çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Lion Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik