Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Luka 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Luka 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 16
Luka 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Luka 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Konfor düşkünü iseniz ve alacağınız bekleme koltukları konusunda da titiz bir seçim yapmak istiyorsanız Luka misafir koltuklarına mutlaka bakmalısınız. İnternet sitemizde konfor ve estetik olarak son derece güzel modeller bulacaksınız. Otel lobi ve hastane bekleme salonları için de kullanılan Luka misafir koltukları aynı zamanda işyerlerinde ve kurumlarda bekleme salonlarına da dekoratif bir şıklık katmaktadır. Poliüretan sünger kullanılan koltukların ayakları ahşaptır ve diğer mobilyalarınızla da uyum içinde olacaktır. Oturma yeri misafirlerinizin rahat edeceği kadar geniş ve yumuşak süngerlerle kaplıdır. Kaşe kumaş seçenekleri içinde kir ve leke tutmayan özel kumaşlar seçebilirsiniz. Keçeli deri seçenekleri de bulunan koltuk TSE onaylı olduğu gibi, 2 yıl da garantiye sahiptir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Luka 1 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik