Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Luka 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Luka 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 15
Luka 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Luka 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Koltuklar her ofiste her kurumda ve her evde var olan, kişilerin rahat etmelerini ve dinlenmelerini sağlayan önemli mobilyalardır. Seçim yaparken kalitesine ve tabi ki kullanılan malzemeye bakıldığı gibi, aynı zamanda estetik olarak da göze hoş gelmesine dikkat edilir. Bekleme koltukları fiyatları da bu konuda önemli bir detaydır. Kaliteyi en uygun fiyata almak isteyen tüketiciler, konforlu, şık, modern ve ergonomik koltuklar almak isterler. Aradığınız tüm özellikleri bulabileceğiniz web sitemizde bütçenize uygun ve son derece kaliteli misafir koltukları bulabilirsiniz. Luka serisi de ahşap ayakları, poliüretan süngerleri ve kir tutmayan özel kaşe kaplama kumaşları ile son derece popülerdir. Dayanıklı malzemelerden yapılan koltuklarımız TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Luka 2 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik