Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Madrid 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Madrid 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli MDR01
Madrid 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Madrid 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Metal karkaslar içine poliüretan süngerler doldurularak yapılan Madrid bekleme koltukları oldukça farklı bir tarza sahiptir. Tamamen tarz sahibi ve dekoratif mobilya sevenlerin tercih ettiği koltuğun konforu da oturanları son derece rahat ettiriyor. Modern ve stilize edilmiş tasarımı ile göz dolduran koltuğun oturma yerinde kullanılan süngerler 32 dns’lik yumuşak süngerler olduğundan oturumu daha da konforlu hale getirmektedir. Koltuğun taamı kaşe kumaşlarla kaplıdır. Kumaşların önemli özelliklerinden biri kir ve leke tutmamasıdır ki, bu temizlik konusunda büyük bir kolaylık anlamına gelmektedir. Dilenirse istenen renk ve desen seçenekleri kullanarak ofise ya da lobi bekleme salonları gibi mekanlara uygun şekilde de kaplanabilir. Keçeli deri kapmalar da vardır. TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Madrid 1 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik