Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Madrid 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Madrid 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 14
Madrid 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Madrid 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Hastane bekleme salonları özelikle yer kaplamayan ve rahat bir oturuma sahip misafir koltukları ile dekore edilir. Bekleyen kişi sayısının çok olması nedeni ile seçilen bekleme koltuklarının olabildiğince az yer tutan ve ergonomik bir tasarıma sahip olmasına dikkat edilir. Madrid bekleme koltukları lobi ve bekleme salonları koltukları içinde son derece zarif ve yer kaplamayan bir dizayna sahiptir. Dekoratif oldukları gibi, poliüretan süngerler kullanıldığından çok sağlam bir yapıya sahiptir ve kolay deforme olmaz. Krom ayakları estetik bir şekilde tasarlanmıştır. Oturma yerinde kullanılan sünger ise 32 dns yumuşaklığındadır. İstenilen renkte kaşe kumaş kaplanabilen koltuklarda, esnemeyen keçeli deri kumaşlar da kullanılabilir.  2 yıl garantili ve TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Madrid 2 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik