Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Makes Bekleme ve Misafir Koltukları

Makes Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 13
Makes Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Makes Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Dar bir bekleme salonu ya da lobi sahibi iseniz, tekli misafir koltukları yerine ikili ya da üçlü bekleme koltukları almak daha uygun olacaktır. Konforlu bir oturuma ve geniş oturma kısmına sahip olan Makes bekleme koltukları, krom ayakları ve poliüretan süngerleri ile son derece uygun fiyatlara web sitemizde satışa sunulmuştur. Bekleme salonunuzun dekorasyonuna uygun şekilde kumaş seçenekleri ile kaplatabileceğiniz koltuğun oturma kısmı 32 dns yumuşak süngerlerle kaplıdır. Keçeli deri kaplamalar da koltuk için uygun olacaktır. Böylece esneme ve yırtılma gibi sıkıntılar yaşamayacaksınız. Kaşe kumaşların da silinebilir özelliği sayesinde lobinizi ya da bekleme salonunuzu her daim temiz ve düzenli tutma şansınız olacaktır. 2 yıl garantili olan Makes koltuklar TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Makes Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik