Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Mako Bekleme ve Misafir Koltukları

Mako Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli MKO04
Mako Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Mako Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Kaliteden ödün verilmeden tasarlanan Mako bekleme koltukları son derece konforlu ve modern bir dizayna sahiptir. Pek çok çalışma ofisinde bekleme koltuğu olarak tercih edilen model sayesinde, hem dekoratif bir koltuk satın almış olacaksınız, hem de uygun fiyatlara satın alacağınız için paranızı boşa harcamayacaksınız. Kullanılan tüm malzemeler birinci sınıftır. Poliüretan sünger e krom ayaklar koltuğun daha da sağlam ve kaliteli olmasına neden olmaktadır. Konforlu bir oturuşa neden olan koltuğun orta bölümü de bu konfora hizmet eden 32 dns yumuşak süngerle kaplıdır. Web sitemizde bekleme koltuğu fiyatları ile ilgili bilgi alabilir ve online olarak tüm modelleri görüntüleyebilirsiniz. Siparişleriniz ve sorularınız için sitedeki iletişim bölümünden bizimle temasa geçebilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Mako Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik