Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Mira Bekleme ve Misafir Koltukları

Mira Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 12
Mira Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Mira Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Çalışma sandalyesi olarak da kullanabileceğiniz Mira bekleme koltuklarını isterseniz lobi ve bekleme salonlarınızda da kullanabilirsiniz. Çok amaçlı olmasının asıl nedeni sahip olduğu amortisörler ve tekerlekli ayaklardır. Tekerlekleri sayesinde kolay hareket ettirilebileceği gibi, amortisörleri ile de istediğiniz yüksekliğe göre ayarlayabilirsiniz. Konum koruyucu mekanizma da tercih edebilir ve koltuktan kalktığınızda eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz. Kaşe kumaş kaplamaları ile silerek temizleyebilir, daha şık bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız da kaliteli keçeli deri kaplamalardan da yararlanabilirsiniz. Krom flanş ayakları olan Mira bekleme koltuğu cazip fiyat teklifleri ile sitemizde görülebilir. Siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. Koltukları İş Güvenliği Yasalarına uygun ve TSE onaylı olarak üretilmektedir. 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Mira Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik