Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Modus Bekleme ve Misafir Koltukları

Modus Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 12
Modus Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Modus Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Çalışma odanızın dekorasyonuna uygun güzel misafir koltukları almak için internette geziniyorsanız web sitemizde aradığınız her koltuğu bulabilirsiniz. Birbirinden farklı ve estetik tasarıma sahip koltuk çeşitlerimiz içinde ofisinize en uygun modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan ve aynı zamanda zarafeti ile göz zevkinize de uygun bir model olan Modus koltukları istediğiniz renkte ve desende kaşe kumaşla kaplatabilirsiniz. Krom ayaklarının inceliği de kibar bir görsellik oluşturan koltukta dökme poliüretan süngerler kullanılmıştır. Leke tutmayan ve silerek temizleyebileceğiniz kaşe kumaşlar da son derece işlevseldir. Dilerseniz deri kaplama da yaptırabilirsiniz. Tamamen zevkinize uygun renklerle kaplatabileceğiniz koltukların garantisi 2 yıldır ve tüm modeller TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Modus Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik