Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Mono Bekleme ve Misafir Koltukları

Mono Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli MO12
Mono Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Mono Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ağırbaşlı ama bir o kadar da modern bir koltuk istiyorsanız ve aklını da biraz karışıksa web sitemizdeki modelleri henüz görmemişsiniz demektir. Tam da istediğiniz gibi pek çok koltuk bulabilirsiniz. Örneğin  Mono bekleme koltukları hem ağırbaşlı, ciddi bir görüntüye sahip, hem de farklı tasarımı sayesinde modern bir hava estirmektedir. Estetik olarak da, konfor olarak da sizi memnun edecek koltuğun fiyatı da son derece uygun olduğundan bütçenize de yardımcı olacaktır. Poliüretan süngerler ve krom ayakları ile dayanıklılığı ve kalitesi tartışılmaz olan koltuğun garanti süresi 2 yıldır. Kaşe kumaş kaplamaları ile istediğiniz renkte ve desende dekore edebilir ve lobi ya da bekleme salonlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. İsterseniz aynı zamanda deri kaplamalar ile daha da ciddi bir hava yaratabilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Mono Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik