Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Nahide Bekleme ve Misafir Koltukları

Nahide Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 58
Nahide Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Nahide Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Evinizin şıklığını artıracak ve son derece dekoratif kullanabileceğiniz Nahide misafir koltukları mobilyalarınıza uygun ahşap ayakları ve istediğiniz renk ve kumaşta hazırlanan kaplamaları ile istediğiniz gibi bir görünüme sahip olacaktır. Konforlu ve dayanıklı olmasının ışında, kullanılan kaliteli malzemeleri ile de çok uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz. Kir ve leke tutmayan kaşe kumaş seçeneklerini değerlendirebilir veya deri kaplama isteyebilirsiniz.  Eviniz dışında isterseniz çalışma odanız ya da ofisinizde de kullanabilir yahut lobi, bekleme salonu gibi mekanlarda da değerlendirebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara satışa sunulan koltuğu ve diğer modellerimizi sitemizden görebilirsiniz. Poliüretan süngerler kullanılan koltuğun oturma kısmında 32 dns yumuşak sünger kullanılarak daha rahat bir oturum sağlanmıştır. TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Nahide Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik