Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Nano Bekleme ve Misafir Koltukları

Nano Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 10
Nano Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Nano Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Muayenehane ya da eczanelerde sıklıkla tercih edilen Nano bekleme koltukları lobi ve hastane bekleme koltukları olarak da son derece popüler bir durumdadır. Hem şık ve modern görüntüsü hem de son derece konforlu olmasından dolayı sıklıkla kullanılmaktadır. Her renkte kaşe kumaşla kaplanabildiği için tamamen dekorasyona uygun hale getirilebilir. Poliüretan süngerler kullanılan koltuk dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Krom ayakları ve oturma yerinin genişliği de esnek ve yumuşak bir oturuma neden olmaktadır. Kaşe kumaşların temizlenebilir olması ve kir tutmaması da lobi ya da bekleme salonları için koltuğu ideal hale getirmiştir. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz koltuk TSE standartlarına uygundur ve 2 yıl garantiye sahiptir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Nano Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik