Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Nano Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nano Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 8
Nano Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Nano Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ekonomik ama aynı zamanda konforlu ve şık birbekleme koltuğu almak istiyorsanız sitemizdekiürünlere bakabilirsiniz. Seçim yapmanızı kolaylaştıracak çoksayıda model bulabileceğiniz gibi, kaliteli koltuk alabilmek için avuç dolusu para ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Renk ve desen çeşitleri ile birlikte silinebilir kir tutmayan kaşe kumaş kaplamaları da hijyen konusunda size avantaj sağlayacak olan koltukların indirimli fiyat avantalarından hemen şimdi yararlanabilirsiniz. Krom flanş ayaklı Nano ham bekleme ve misafir koltukları dökme poliüretan süngerlerden yapıldığı için dayanıklıdır. Oturma bölümü yumuşak olması için 32 dns süngerler kullanılarak tasarlanmıştır. Konforlu ve aynı zamanda özel kaşe kumaşı ile kolay temizlenebilir bir koltuk olması açısından son derece kullanışlıdır. TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Nano Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik