Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Next Bekleme ve Misafir Koltukları

Next Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli NK01
Next Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Bekleme ve Misafir Koltukları
Next Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Bekleme ve Misafir Koltukları Bekleme ve Misafir Koltukları Bekleme ve Misafir Koltukları Bekleme ve Misafir Koltukları

Açıklama :

Ofis şıklığı demek hem çalışanların mutluluğu, hem şirketinizin etiketi, hem de misafirlerinizin etkilenmesi anlamına gelir. Bu nedenle seçilen her mobilyanın önemi büyüktür. İşlevsel olduğu kadar kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması önemlidir. Elbette şık dizaynı ve modern görünümü de ofisinizin dekorasyonu açısından önemli olacaktır. Misafir koltukları seçimi için Next bekleme koltuklarının şık tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Son derece estetik görünmesinin dışında, geniş oturma bölgesi ile de misafirlerinizin rahat etmesini sağlayabilir, birden fazla koltuğu yan yana koyarak farklı bir dekorasyona da yapabilirsiniz. Keçeli deri kaplamaları ile göz zevkinize hitap edecek koltuğun ayakları krom kaplamadır. Kaşe kumaş seçenekleri de bulunan Next misafir koltuklarını uygun fiyatlara sitemizden temin edebilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Next Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik