Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Nitro Bekleme ve Misafir Koltukları

Nitro Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 7
Nitro Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Nitro Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

İşyeri bekleme salonları ve kurum lobileri için uygun olan, aynı zamanda pek çok muayenehanede de tercih edilen Nitro bekleme ve misafir koltukları şık dizaynı ve kalitesi ile tercih edilmeye devam ediyor. Krom kaplamalı ayakları ve tamamında poliüretan süngerler kullanılmış olması şıklığının yanında dayanıklılığını da artırıyor. Sert plastikten yapılan arka kısmının yüksek oluşu da misafirlerin rahat oturmasına neden oluyor. Ofisinizin şıklığını tamamlayacak olan ve aynı zamanda istediğiniz renk kaşe kumaş kaplamalar yaptırabileceğiniz koltuk 2 yıl garantilidir. Kaşe kumaşlar kolayca temizlenebilir ve silinebilir. Lir tutmadığı için uzun yıllar temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Deri kaplama seçenekleri ve uygun fiyatları ile sitemizden online sipariş vererek koltuğu satın alabilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Nitro Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik