Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Norm Bekleme ve Misafir Koltukları

Norm Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 6
Norm Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Norm Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

İşyeriniz ve ofisleriniz için kullanabileceğiniz, aynı zamanda çalışma sandalyesi olarak da değerlendirebileceğiniz Norm bekleme ve misafir koltukları son derece şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Tekerlekli ayakları olan koltuk istenilen yere hareket ettirilebilir olması açısından da oldukça işlevseldir. Krom flanş ayakları olan koltukta aynı zamanda istenilen yüksekliği ayarlayabilmek için amortisör de bulunmaktadır. Farklı bir tercih olarak konum koruyuculu mekanizma da kullanılabilir ve koltuktan kalkınca eski haline döndürülebilir. Kollukları da krom kaplama olduğu gibi, aynı zamanda keçeli deri kaplamaları ile de şıklığını perçinlemiştir. Keçeli deriler esneme ve yırtılma yapmaz. Kaşe kumaş kaplanabilir ve çok sayıda renk seçeneği bulunmaktadır. TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Norm Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik