Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Oki Düz Bekleme ve Misafir Koltukları

Oki Düz Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 5
Oki Düz Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Oki Düz Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Sade ve aynı zamanda kaliteli bir koltuğu ucuza almak için çarşı Pazar dolaşmanıza gerek yok. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış koltukları bulabileceğiniz web sitemizde aynı zamanda pek çok koltuk modelini de yakından görebilirsiniz. Poliüretan süngerlerin metal karkaslar içine dökülmesi ile üretilmiş olan Oki Düz Bekleme Koltuklarının oturma bölümlerinde 32 dns yumuşak süngerler kullanılmıştır. Konforlu tasarımı ve aynı zamanda kir tutmayan özel kaşe kumaşları sayesinde dekorasyonunuza uygun hale getirebileceğiniz koltuklarda kullanılan kumaşlar kolayca temizlenebilir.  Farklı renk seçeneklerine sahip keçeli derilerle kaplatarak yırtılma ve esneme olmadan uzun süreler boyunca da kullanabileceğiniz koltukların garanti süresi 2 yıldır. TSE standartlarına uygun üretilmiştir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Oki Düz Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik