Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Oki Kapitoneli Bekleme ve Misafir Koltukları

Oki Kapitoneli Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 4
Oki Kapitoneli Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Oki Kapitoneli Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ahşap ayaklı ve geniş oturma yeri ile son derece kullanışlı ve şık duran Okikapitoneli koltuklar sayesinde misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlayabileceksiniz. Evinizin salonunda da kullanabileceğiniz misafir koltuklarını isterseniz ofisinizde de kullanabilirsiniz. Otel lobi ve hastane bekleme salonları için kullanılan misafir koltukları kaşe kaplamalıdır. Özel kumaşların kir ve leke tutmaması da kolay temizlenme özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kaşe kumaşlar dışında, istenirse keçeli deri kaplamalarla da döşenebilir. Diğer derilere göre daha dayanıklı olan keçeli derilerde % 95 dayanıklılık olduğu gibi, esneme ve yırtılma da yapmaz. Poliüretan süngerlerle kaplı olan koltukların oturma kısmında 32 dns sünger kullanılmıştır. 2 yıl garantili olan koltuklar TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Oki Kapitoneli Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik