Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Orly Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Orly Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 3
Orly Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Orly Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Tv izlerken şöyle rahat bir koltukta oturmak istemez misiniz? Yastıklı ve geniş oturma minderi ile konfor içinde tv izleme keyfi yaşamak için Orly Ham Bekleme koltuklarından satın alabilirsiniz. Ahşap ayakları bulunan koltuğun kaşe kumaş döşemeleri de son derece şık durmaktadır. Poliüretan süngerlerle yapılan koltuğun daha konforlu veyumuşak olması için oturma minderinde 32 dns süngerlerle kullanılmıştır. Kaliteyi ve konforu bir arada sunan koltuğu evinizin salonunda değerlendirebileceğiniz gibi işyerinizin bekleme salonunda da kullanabilirsiniz. İş Güvenliği Kanunlarına uygun şekilde tasarlanan koltuk TSE onaylıdır. Deri kaplama seçenekleri de bulunmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile sitemizden online bir şekilde koltuğu satın alabilirsiniz. 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Orly Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik