Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Paloma Bekleme ve Misafir Koltukları

Paloma Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 2
Paloma Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Paloma Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Hareketli misafir koltukları bakıyorsanız en iyilerini bulabileceğiniz sitemize göz atmanızda fayda var. Tekerlekleri ile dilediğiniz gibi hareket ettirebileceğinizPaloma bekleme koltukları, ofis mobilyaları üreticileri tarafından İş Güvenliği Kanunlarına göre üretim yapan tesislerde imal edilmiştir. TSE onaylı olan koltukta en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Kromflanş ayakları ve amortisörü sayesinde son derece konforlu bir koltuktur. İstenilen yükseklik ayarı yapabileceğiniz gibi, isterseniz amortisör yerine konum koruyuculu mekanizma da kullanabilirsiniz. Sert plastikten yapılan arka kısmı ve oturma bölümündeki kaşe kumaşlar sonucu oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olan koltuğun 32 dns süngeri ile yumuşak bir oturuma sahip olabilirsiniz. Ergonomik özelliği ile sağlığınızı da koruyan koltuğun silinebilir kumaşlarla kaplı olması da hijyen konusunda son derece büyük avantaj demektir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Paloma Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik