Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Partner Bekleme ve Misafir Koltukları

Partner Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 1
Partner Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Partner Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Modern dünya ofislerin de, kurumlarında şık ve konforlu dekore edilmesini şart koşuyor. Etiketin önemi her geçen gün artarken, kalite de ön plana çıkıyor. Farklı olanın daha çok tercih edildiği dünyada elbette kalite de kişilerin önem verdiği kriterlerin başında geliyor. Kurumların, otellerin ve hastanelerin lobi, bekleme salonları gibi mekanlarda kullandıkları bekleme koltukları modelleri de çağdaş dünyanın ihtiyaçlarına karşılık verecek ürünlerden seçiliyor. Bekleme koltukları fiyatları da kalitelerine göre değişkenlik gösteriyor. Poliüretan süngerli ve son derece kaliteli olan Partner bekleme ve misafir bekleme koltuğunun hem ahşap, hem de krom kaplama ayakları, modern, klasik çizgilere sahip olmak isteyenler için oldukça idealdir. 32 dns’lik yumuşak süngerleri ile rahat oturuma neden olan koltuk 2 yıl garantili ve TSE onaylıdır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Partner Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik