Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Pass Kollı Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Pass Kollı Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli PSS05
Pass Kollı Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Pass Kollı Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Doktor muayenehanelerinde ve eczanelerde genellikle renkli ve hastaların psikolojilerine olumlu katkılar sunacak farklı tasarımlara sahip misafir koltukları alınır. Dekorasyona da uygun hale gelmesi adına stilize edilmiş koltukların elbette ki kaliteli ve konforlu olmaları da son derece önemlidir. Pass kollu bekleme koltukları da bu gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek modeller arasındadır. Özellikle çift kumaş kaplama seçeneği ile koltuğu çok daha şık ve salonunuza uygun hale getirebilirsiniz. Kullanılan kaşe kumaşlar leke tutmadığı için de hijyenik olması gereken muayenehanenizde kötü görünümler de yaşamazsınız. Poliüretan süngerler ve krom kaplama ayakları ile tüm ihtiyacınızı tek bir koltukta giderebilir ve çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Pass Kollı Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik