Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Pass Sandelye Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Pass Sandelye Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli PSS08
Pass Sandelye Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Pass Sandelye Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Toplantı masalarınız için şık ve moda tasarımlara sahip sandalyeler ve koltuklar satın almak istiyorsanız sitemizdeki çeşitler içinde size uygun birini bulmanı zan meselesi demektir. Özellikle Pass sandalyeleri hem toplantı salonlarınızda, hem de kurumunuzun ya da ofisinizin bekleme salonlarında misafir ağırlarken de kullanabilirsiniz. Modern tasarıma sahip koltukların dayanıklılığı Poliüretan süngerler ve metal karkaslardan kaynaklandığı gibi, kumaşların özel kir ve leke tutmayan özellikleri de son derece kaliteli olmalarını sağlıyor. Konforlu ve aynı zamanda ergonomik olan Pass sandalyeler ahşap ayaklıdır. Keçeli deri kaplamalar da tercih edebilir ve esneme, yırtılma olmadan çok uzun yıllar aynı kalitede kullanabilirsiniz. TSE onaylı olan koltukları sitemizden son derece uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Pass Sandelye Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik