Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Perge Bekleme ve Misafir Koltukları

Perge Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli PRG01
Perge Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Perge Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Mobilya sektörü ülkemizde son sürat gelişmeye devam ediyor. Hemen her gün yepyeni tasarımların sunulduğu sektörde her ihtiyaca yönelik koltuk bulmak mümkün. Bekleme koltukları ya da misafir koltukları olarak adlandırılan mobilyalar da, pek çok işyerinin y ada kurumun lobi bekleme salonları gibi mekânlarda kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Koltukların kaliteli malzemelerden yapılması kadar aynı zamanda şık ve ergonomik olması da kullanıcıların en çok dikkat ettiği özellikler oluyor. Perge bekleme koltukları da şıklık ve modernliğin bir arada olduğu, konforun kalite ile buluştuğu modellerden biri. TSE onaylı olan üründe poliüretan sünger kullanılmakta ve ayakları da krom flanş seçimi ile kuvvetlendirilmektedir. Kaşe ve deri kaplama seçenekleri ile birlikte sunulan koltuğu sitemizden çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.  

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Perge Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik