Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Perra Bekleme ve Misafir Koltukları

Perra Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli PR01
Perra Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Perra Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

İş ciddiyetinizi seçtiğiniz mobilyalarla da göstermeyi sevenlerdenseniz, bekleme koltukları seçiminizi yaparken mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz. Birbirinden şık ve gösterişli model arasında son derece kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış olan koltukların hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz. Üstelik kaliteyi bu denli uygun fiyatlara alabilecek olmanızın avantajı da yanınıza kar kalacak. Perra bekleme koltukları ofisinizin ya da bekleme salonunuzun son derece şık bir dekorasyona sahip olmasına neden olacak. Deri döşemeleri ve krom ayakları ile misafirlerinizi estetik olarak etkileyecek ve konfor olarak rahat ettirecek bir modeldir. Yumuşak bir oturuma neden olan minder kısmı oldukça geniştir. Poliüretan sünger kullanılan koltuk TSE onaylı ve aynı zamanda 2 yıl garantilidir. Deri kumaş dışında, dilerseniz silinebilir kaşe kumaş tercihi de yapabilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Perra Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik