Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Rana Kanape 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Rana Kanape 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli RNA03
Rana Kanape 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Rana Kanape 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Evinizdeki koltuk takımının yanına farklı ve aynı zamanda dekoratif bir berjer mi almak istiyorsunuz? Sitemizdeki Rana kanepe bu anlamda sizi son derece memnun edecektir. Yüksek ve gotik arka kısmı sayesinde otururken boynunuz ve sırtınız ağrımayacak, geniş oturma minderlerinde kullanılan 32 dns sünger sayesinde de yumuşacık bir hisle konforun zirvesine çıkacaksınız. Ahşap ayakları olan koltukta poliüretan süngerler kullanıldığı için herhangi bir çökme de meydana gelmiyor. Eşyalarınıza uygun seçeceğiniz bir renk kumaşla döşetebileceğiniz koltuğu özel kaşe kumaşlar sayesinde kolayca silerek temizleyebilirsiniz. Kir ve leke tutmayan kumaşlarımız sayesinde evinizin temizliği konusunda hassasiyetinizde sıkıntılar da yaşamayacaksınız. TSE standartlarına uygun üretilen koltuk 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Rana Kanape 1 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik