Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Rana Kanape 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Rana Kanape 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli RNA01
Rana Kanape 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Rana Kanape 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Otel lobilerinde artık son derece şık ve konforlu bekleme koltukları var. Müşterilerin otel odaları dışında lobi bölümünde de rahat etmesini sağlayan yöneticiler, elbette otel dekorasyonunu da göz önünde bulunduruyorlar. Şık ve konforlu eşyalar sayesinde müşteri memnuniyetini artırmak için kaliteli mobilyalar seçiyorlar. Otel lobi ve bekleme salonları için son derece ideal olan Rana kanepe modelleri, hem tek başına, hem de grup halinde ortama çok şık bir görünüm katacaktır. Estetik olduğu kadar poliüretan süngerleri le dayanıklı da olan koltukta oturan kişilerin ergonomik tasarım nedeni ile herhangi bir ağrı çekmemesi de büyük avantajdır. Ahşap ayaklı koltukta leke tutmayan özel kaşe kumaşlar kullanılmıştır. Arzuya bağlı olarak keçeli deri döşemeler de kullanılmaktadır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Rana Kanape 2 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik