Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Raymond Bekeleme ve Misafir Koltukları

Raymond Bekeleme ve Misafir Koltukları

Nazalli RA236
Raymond Bekeleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Raymond Bekeleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Akşam eve yorgun argın gelenlerin ilk işi kendilerini koltuğa bırakmak ve bir süre dinlenmektir. Hatta pek çok kişi ilerleyen saatlerde koltuğuna uzanıp rahat bir şekilde tv izlemekten hoşlanır. Bunun için elbette konforlu ve ergonomik bir tv koltuğu sahibi olmak en iyi tercih olacaktır. Vücudunuzun her bölgesini rahat ettiren ve ayaklarınızı uzatmanıza yardımcı olan özel ayak aparatı olan Raymond bekleme koltukları sayesinde akşamlarınız son derece rahat ve keyifli geçecek. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz koltukta kullanılan poliüretan süngerler dayanıklılığını artırmaktadır. Tabi ki oturma bölümünde bel ve kalça bölgenizi rahat ettirecek 32 dns süngerler kullanılmıştır. Kaşe kumaşın kir tutmama özelliği de seçiminizi olumlu etkileyecektir. 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Raymond Bekeleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik