Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Roll Bekleme ve Misafir Koltukları

Roll Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli R012
Roll Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Roll Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Otel lobilerinde ve pek çok firmanın bekleme salonlarında kullanılan Roll bekleme koltukları, misafirlerinizin konforlu bir şekilde beklemelerine yardımcı olacaktır. Amortisörlü koltuk, birbirinden farklı boylara sahip olan misafirlerinizin yükseklik ayarı yapabilme konforu da sunuyor. Oldukça şık ve modern çizgilerle tasarlanan koltuğun ayakları ise krom flanş tasarıma sahip. Minder kısmında kullanılan 32 dns yumuşak sünger dışında, koltuğun tamamında son derece dayanıklı olan Poliüretan süngerler tercih edilmiştir. Kir ve leke tutma sorunu yaşamak istemeyen müşterilerimiz için koltuğu özel kaşe kumaşlarla kaplıyoruz. İstenirse esnemeyen ve aynı zamanda kolay yırtılmayan keçeli deri döşemeler de tercih edilebilir. TSE standardında üretilen koltukların 2 yıl garanti süresi vardır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Roll Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik