Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Royal Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Royal Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli R200
Royal Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Royal Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Hastane bekleme koltukları için tercih edilen konforlu modellerden biri de Royal modelidir. Otel lobilerinde de sıklıkla kullanılan koltuk sunduğu konfor sayesinde misafirlerin rahat etmelerine olanak sağlıyor. Özel kaşe kumaş döşemeleri ile de oldukça şık ve dekoratif bir görünüme sahip. Poliüretan süngerlerin metal karkaslar içine dökülerek yapıldığı koltuğun ayakları ise dayanıklı ahşaptan oluşmaktadır. Geniş oturma minderi ise yumuşacıkk32 dns süngerlerle kaplıdır. Kolay temizlenme özelliği olan özel kaşe kumaşlarla döşenmiştir. Her renk ve desende bulabileceğiniz kaşe kumaş dışında, keçeli deri döşemeler de tercih edebilir ve bekleme salonlarınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz. TSE onaylı olan Royal koltuklar İş Güvenliği Yasalarına uygun tesislerde üretilmiştir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Royal Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik