Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Safir Bekleme ve Misafir Koltukları

Safir Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli SF01
Safir Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Safir Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Modern tasarımlı ve konforlu koltuklara gidip dünyanın parasını ödemeyin. Kaliteyi pahalıya alacaksınız diye bir kaide yok. Günümüzde pek çok firma kaliteli olduğu gerekçesi ile ateş pahasına koltuk satıyorlar. Aynı kaliteyi çok daha uygun fiyatlara alabileceğiniz web sitemizde ihtiyacınız olan her türlü bekleme koltukları ay da misafir koltukları bulabilirsiniz. Hastane bekleme salonları yahut otel lobi bölümleri için birbirinden şık tasarımlara sahip ve son derece kaliteli koltukları en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Safir bekleme koltukları da alabileceğiniz en konforlu ve kaliteli koltuklardan biridir. Krom ayakları ve geniş oturma minderi sayesinde misafirlerinizin rahat etmelerini sağlar. Poliüretanlıdır ve anı zamanda kir tutmayan kaşe kumaşlarla döşenmiştir. TSE onaylı olan koltuklar 2 yıl da garanti süresine sahiptir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Safir Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik