Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Sera Bekleme ve Misafir Koltukları

Sera Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli SR01
Sera Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Sera Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Genellikle doktor muayenehanelerinde ya da otel lobilerinde tercih edilen Sera bekleme koltukları aynı zamanda pek çok evde de dekoratif olarak kullanılmaktadır. Son derece rahat bir koltuk olmasının dışında, modern bir tasarıma da sahiptir. Büyük bir minderle herkesin oturma keyfi yaşadığı koltuğun dişemeleri kaşe kumaşlardan yapılmaktadır. Kumaşlar asla kir tutmadığı gibi, silerek temizlemek de mümkündür. Poliüretan süngerlerle dayanıklı olan koltuğun oturma minderi de 32 dns sünger ile yumuşacıktır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasına rağmen oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Krom ayakları olan koltuk 2 yıl garantilidir. Keçeli deri döşeme tercihinde de bulunabileceğiniz koltuğun üretimi İş Güvenliği Kanunlarına uygun tesislerde ofis mobilyaları üreticileri tarafından yapılmıştır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Sera Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik