Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Smart Bekleme ve Misafir Koltukları

Smart Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli SMT01
Smart Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Smart Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bekleme salonları için koltuk arıyorsanız en çok kullanılan ve son derece rahat bir tasarıma sahip olan Smart bekleme koltuklarını tercih edebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılan koltuğun fiyatları da son derece makuldür. Yumuşak minderli koltukta uzun süreler oturmak hiçbir misafirinizi rahatsız etmeyeceği gibi konforlu bir bekleyişe dönüştürecektir. İstenilen renk ve deri kaplama seçenekleri ile isterseniz ofisinizde de kullanabilirsiniz. Pek çok otel lobisi için de uygun olan koltukta poliüretan süngerler kullanılmıştır. Minder kısmı ise yumuşak olması için 32 dns süngerle kaplıdır. Asla çökme olmayan koltuğun ayakları ve etrafı krom kaplıdır. Kaşe kumaşlarla kirlenmesi engellenen ve kolay temizlenen koltukta keçeli deri kullanarak uzun yıllar da esneme ve yırtılma olmadan kullanabilirsiniz. 2 yıl garantili ve TSE onaylıdır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Smart Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik