Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Somel Bekleme ve Misafir Koltukları

Somel Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli S-909
Somel Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Somel Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

İş yerinizde tarz ve modern eşyalar kullanmayı seviyorsanız ve bekleme koltuğu ihtiyacınız söz konusu ise Somel misafir koltukları tam a sizi işaret ediyor olabilir. Muhteşem bir tasarıma sahip olan koltuk, misafirlerinizi etkilemekle kalmayacak, ofisinize de çok farklı bir hava katacaktır. Estetik görünümü ve şıklığı konusunda herkesi büyüleyebileceğiniz bu koltuğu web sitemizden çok uygu fiyatlara hemen şimdi satın alabilirsiniz. İstediğiniz renk ve desende kaşe kumaş seçebileceğiniz gibi, dilerseniz keçeli deri de döşetebilirsiniz. Poliüretan süngerler kullanılan koltuğun oturma kısmı ise daha yumuşak olan 32 dns süngerlerle kaplıdır. Dudağı andıran modeli ve krom ayakları ile oldukça gösterişli ve farklı bir tarza sahip olan koltuğun 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Kaşe kumaşlar temizlenebilir özelliktedir. Keçeli deriler ise % 95 dayanıklılığa sahiptir. Somel bekleme koltukları TSE belgelidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Somel Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik