Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Spark Bekleme ve Misafir Koltukları

Spark Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli D009
Spark Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Spark Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis dekorasyonlarında eski alışkanlıklar terk edildi. Artık çok daha modern ve konforlu mobilyalar tercih ediliyor. Görünümün çok ön planda olduğu günümüzde, kişilerin estetik duygularına da hitap eden mobilyalar da sıklıkla üretiliyor. Ofis mobilyaları üreticileri tüketicinin beklentilerini karşılayacak son derece kaliteli ve modern koltuklar üretiyor. Spark Bekleme Koltukları son zamanların en şık tasarımlarından biri. Poliüretan süngerli koltuğun ayakları krom kaplama ve son derece zarif bir görüntüye sahip. Geniş bir oturma bölümüne sahip olan koltuğun bu kısmında kullanılan süngerler ise 32 dns yumuşaklıkta olduğundan büyük bir konfor sağlıyor. Kıvrımlı yan tarafları ve yüksek sırt bölgesi de koltuğa ayrı bir hava katıyor. Kaşe kumaşların her renk ve desende çeşitlilik sunması ise kullanıcıların dekorasyonlarına uygun renkleri seçmelerinde yardımcı oluyor. Ayrıca kaşe kumaşlar kir ve leke tutmuyor. Kumaş dışında keçeli deri alternatifi de bulunan koltuklar TSE onaylıdır.  

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Spark Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik