Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Sultan Bekleme ve Misafir Koltukları

Sultan Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli SLT02
Sultan Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Sultan Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis bekleme koltukları satın alırken kaliteyi uygun fiyatlara tercih etmek için web sitemizden yararlanabilirsiniz. Şirketlerinizin lobilerinde misafirlerinizi rahat bir şekilde bekletmek için ve estetik olarak da şık bir görüntü sağlamak adına Sultan bekleme koltuklarını tercih edebilirsiniz. Tabi evlerde de tek ya da çift berjer şeklinde de kullanabileceğiniz bir modeldir. Ahşap ayakları ve poliüretan sünger kaplı kol bölgeleri ile son derece rahattır. Oturma minder genişliği rahat olan koltuğun bu kısmında 32 dns süngerle yumuşak bir oturum sağlanıyor. Kullanılan ağacın ve aynı zamanda poliüretan süngerlerin sağladığı dayanıklılık, kumaş ve derilerde de görülüyor. Keçeli deri kaplanabilen koltukta esneme ve yırtılma görülmüyor. Kaşe kumaşlar ise kolay temizlenebilir olduğundan kullanıcıların hijyen ihtiyaçları da karşılanmış oluyor. 2 yıl garantili olan koltuklar TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Sultan Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik