Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Sultan Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Sultan Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli SLT02
Sultan Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Sultan Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bekleme koltukları fiyatları kullanılan malzemelere ve koltuğun tasarımına göre değişkenlik gösteriyor. Oldukça farklı fiyatlar içinde tüketiciler en kaliteli olan mobilyaları uygun fiyatlara almaya çalışıyorlar. Web sitemizde her ihtiyaca uygun misafir koltukları bulabilir ve aynı zamanda da fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Otel lobilerinde ya da evinizin salonunda kullanabileceğiniz kadar şık ve konforlu olan Sultan koltuklarında poliüretan süngerler kullanılmıştır. Metal karkaslar içine dökülen süngerler sayesinde koltukta herhangi bir çökme söz konusu olmamaktadır. Kaşe kumaş kaplı olduğundan kir ve leke tutmadığı gibi sadece silerek bile temizlemek mümkündür. Oturma minderi geniştir ve minderdeki sünger çok yumuşaktır. Konfor ve taraz sahibi bir koltuk arıyorsanız sitemizden Sultan koltuklarını hemen sipariş verebilirsiniz. TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Sultan Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik