Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Tek Açık Bekleme ve Misafir Koltukları

Tek Açık Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli AGV03
Tek Açık Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Tek Açık Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bel kısmını açıkta bırakan ve rahat bir oturuma sahip Tek Açık Bekleme koltukları ofis şıklığı için uygun bir tercih olabilir. Krom flanş ayaklara sahip koltuğun süngerleri ise dayanıklı Poliüretan süngerlerdendir. Oturma kısmında misafirlerin rahat etmeleri düşünülerek çökme yapmayan ve son derece yumuşak 32 dns süngerler kullanılmıştır. Her türlü dar mekanda rahatlıkla kullanılabilir olan koltuklar aynı zamanda eczane ve muayenehanelerin bekleme salonlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Kaşe kumaşları sayesinde istenilen renk ve desende kaplanabileceği gibi, kumaşın özelliği nedeni ile kir tutmaz ve kolayca temizlenebilir. Uygun fiyat avantajları ile sitemizden alabileceğiniz koltuğun 2 yıl garantisi vardır. TSE onaylıdır ve İŞ Güvenliği Yasalarına uygun tesislerde imal edilmiştir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Tek Açık Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik