Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Tipo Bekleme ve Misafir Koltukları

Tipo Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli TP001
Tipo Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Tipo Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

İş görüşmelerine gelen misafirlerinizi bekleme salonlarınızda son derece şık ve konforlu koltuklarda ağırladığınızda elbette ki bu sizin prestijinizi yükseltecektir. Tipo bekleme koltukları ofis bekleme salonları ya da kurumsal firmaların lobileri için ideal bir tasarıma sahiptir. Şık keçeli deri kaplamaları diğer deri türlerine göre % 95 daha dayanıklı olduğu gibi, esneme ya da yırtılma da yapmaz. Krom flanş ayakları olan koltuğun dış yüzeyi farklı renk ve desenlere sahip özel kaşe kumaşlarla da kaplanabilir. Kaşe kumaşlar da özel üretimi sayesinde kir ve leke tutmaz. Poliüretan süngerlerin metal karkaslar içinde dökülerek imal edilen Tipo bekleme koltuğu web sitemizde en uygun fiyatlara satın alınabilir. Ergonomik yapısı ve geniş oturma minderi ile lobinizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. TSE onaylı olan Tipo koltuklar 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Tipo Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik