Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Toledo Bekleme ve Misafir Koltukları

Toledo Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli TLD01
Toledo Bekleme ve Misafir Koltukları
1.000 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Toledo Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bekleme koltukları ya da misafir koltukları olarak da kullanılabilecek olan Tolede koltuk modeli aynı zamanda çalışma odaları içinde oldukça ideal bir tasarıma sahiptir. Tekerlekli ve krom flanş ayaklı koltuğu dilediğiniz gibi hareket ettirebileceğiniz için çalışma koltuğu olarak da gayet rahat kullanabilirsiniz. Poliüretan süngerli koltuğun oturma minderinde 32 dns yumuşak sünger kullanılmıştır. Ayarlanabilir özelliğini sahip olduğu amortisörlerden alan koltuğu dilediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Kendi etrafında 360 derece dönebilme özelliği de koltuğun işlevselliğini göstermektedir. İstenilen renkte kaşe kumaşlarla kaplanabilen koltuk isterseniz keçeli derilerle de döşenebilir. Kaliteli malzemeleri ve ergonomik tasarımı ile Toledo koltukları en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 2 yıl garantiye sahip olan koltuklar TSE onaylıdır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Toledo Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
1.000 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik