Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Tombik Bekleme ve Misafir Koltukları

Tombik Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli TNB01
Tombik Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Tombik Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Sevimli ve modern tasarımı ile pek çok kişinin severek satın aldığı ve ofisinde bekleme salonlarını dekore ettiği Tombik bekleme koltukları en uygun fiyat avantajları ile sitemizden alınabilir. Dış yüzeyi ile iç kısmını farklı kaşe kumaş kaplamalarla daha dekoratif hale getirebileceğiniz koltuğun ayağı ise krom flanştır. Konforlu bir oturum sağlamasına neden olan oturak kısmında aynı zamanda misafirlerin rahat etmesi düşünüldüğünden 32 dns yumuşak süngerler kullanılmıştır. Metal karkaslar içine poliüretan süngerler dökülerek tasarlanan koltuk pek çok mekanda dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Dış yüzeyi ve iç kısmı farklı kumaş seçenekleri ile daha güzel tasarlanabilen koltukta keçeli deriler de kullanılabilmektedir. İş Güvenliği Yasalarına uygun üretim yapan tesislerde imal edilen koltuğun TSE onayı vardır ve 2 yıl garanti kapsamındadır.  

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Tombik Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik